کبیر: تکلیف گرگان برای شرکت در لیگ بسکتبال مشخص نیست

رئیس هیات بسکتبال استان گلستان، گفت: تا به این لحظه تکلیف تیم شهرداری گرگان برای حضور در لیگ بسکتبال مشخص نیست.

اسدالله کبیر در گفت و گو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت تیم بسکتبال شهرداری گرگان برای حضور در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر، توضیح داد: هنوز وضعیت تیم گرگان مشخص نیست و چیزی هم به ما ابلاغ نکرده‌اند که در لیگ شرکت می‌کنند یا خیر.

سرپرست سابق تیم شهرداری گرگان، در مورد قرارداد خود با این باشگاه نیز اظهارکرد: به دلیل شرایط باشگاه معلوم نیست که بنده به عنوان سرپرست با تیم گرگان باشم یا نه و احتمالا در این هفته جلسه‌ای برگزار شود تا این موضوعات مطرح شوند.

رئیس هیات بسکتبال استان گلستان، در پایان گفت: به هر حال باید مسئولان باشگاه جلسه‌ای داشته باشند تا درمورد حضور یا عدم ‌حضور گرگان در لیگ تصمیم ‌گیری کنند، اگر هم برای تمدید یا تایید قراردادها به هیات استان بیایند آنگاه تکلیف تیم روشن خواهد شد. فعلا چیزی معلوم‌ نیست.

به گزارش ایسنا، پس از اعلام اتمام فصل گذشته لیگ بسکتبال بدون‌ معرفی قهرمان به خاطر شیوع ویروس کرونا، تیم شهرداری گرگان به عنوان صدرنشین جدول نسبت به این رای اعتراض داشت و مسئولان این تیم‌ معتقد بودند که فدراسیون باید گرگان را قهرمان لیگ و نماینده ایران برای رقابت‌ها آسیایی آینده معرفی کند، در غیر این صورت از لیگ جدا خواهند شد.

حال فدراسیون بسکتبال تاریخ شروع فصل جدید را ۱۳۹۹/۷/۲۴ اعلام کرده است که گویا تا کنون خبری از تیم گرگان برای حضور در لیگ نیست. با توجه به صحبت‌های رئیس هیات بسکتبال استان گلستان نیز باید دید تیم گرگان در فصل جدید حضور خواهد داشت یا خیر.