نامه مدیر انجمن هواداران به شهردار محترم گرگان

 

جناب آقای دکتر دادبود
شهردار فرهیخته پایتخت بسکتبال ایران و مدیرعامل دلسوز و با تعصب باشگاه شهرداری گرگان
حدود هزار روز از سکانداری شما در تیم بسکتبال شهرداری گرگان میگذرد
و در دو فصل اخیر، از ابتدای تیمداری تمام مسئوليت ها بعهده جنابعالی و همكاران عزيز و اعضای ورزش دوست شورای اسلامی شهر بوده است.
در این دو فصل ، ابتدا تا کسب جام پیش رفتیم که در نهایت بدلیل مصدومیت ها با افتخار جشن نایب قهرمانی را همراه شما در کنار مردم عزیز گرفتیم.
در سال دوم که صدر جدول را برای اولین بار تسخیر کرده و قهرمان به چون و چرای لیگ بودیم ، بدلیل بیماری کرونا درب های مهربانی به رویمان بسته شد .
آقای دکتر عزیز ، ما هواداران خیلی خیلی زخمی هستیم از غریبه و آشنا زخم به دل داریم.ما به آنچه شما عزت تیم داری میگویید غافل نیستیم اما این شهر بجز بسکتبال چیزی برای افتخار ورزشی در سطح کشور و حتی دنیا ندارد، ما را نه به دربار پادشاهی فدراسیون کاری هست نه به سرمایه داری سایر باشگاه ها ، تیم ما یک تیم مردمی و پشتوانه حمایت هزاران زن و مرد از کل ایران را دارد.
چند روزی هست که پرشور ترین هواداران آسیا از بنده حقیر درخواست تجمع در مقابل ساختمان شهرداری بعنوان خواسته از حضرتعالی جهت شرکت در لیگ برتر با قدرت بیشتر را دارند ، لیکن تا این لحظه به دلایل بیماری کرونا و سلامتی هواداران عزیز و مردم شریف شهر گرگان در انجام این کار دست نگه داشته ایم.از شما بعنوان نماینده هزاران هزار هوادار خواهش می‌کنم با اعلام تیم داری در این شرایط روحی و روانی ، دل ها را شاد کنید و بدانید عزت و عشق و اقتدار تان در جایگاه تک تک هواداران همیشه ماندنی خواهد بود و خداوند شاد کردن دل هزاران جوان و نوجوان این شهر را بی پاسخ نمیگذارد.
به قول قدیمی ها انشالله در سال سوم جام واسه ماست.
ما منتظر خبر خوش شما هستیم.

ارادتمند شما حسین شایان پناه
مدیر انجمن هواداران بسکتبال گرگان