قلعه عقابها هرگز نا اميد نخواهد شد

سلام و درود خدمت سروران گرامي خودم هواداران عزيز و هميشه سربلند بسكتبال ايالت گرگان زمين
ضمن ارزوي قبولي طاعات چند نكته را لازم بود خدمت شما پرشورها عرض كنم ؛

۱-يك تشكر ويژه از مدير عامل تيم شهردار ورزش دوست و پرتلاش و هم از كادر زحمتكش و بازيكنان متعصب و باوفاي تيم بايد داشته باشيم كه به حق دل مردم رو شاد كردند و موجي از عشق و اميد به زندگي رو در دل اقشار مردم شريف استان كه عاشقانه به بسكتبال گرگان دل بسته هستند ، نمودند.

۲- قهرماني روي كاغذ هيچكدوم ما را بعد ٦٣ سال و پس از دو سال موفقيت اميز راضي نميكند ، ما دوست داريم بازي كنيم و در زمين مسابقه حريفان را تار و مار كنيم و در فينال با سرافرازي جام رو بالاي سرمون ببريم و جشن و پايكوبي راه بندازيم كه دنيا شگفت زده شود.

٣- بجز هواداران همه در اين راي ظالمانه فدراسيون مقصر هستند كوچيك و بزرگ ، چون بايد تصور سر بريدن تيم مظلوم شهرستاني رو از قبل ميكردند و ستاد بحران تشكيل ميدادند، اما به هرحال و در زماني كه حق ما با درخشش يك تيم رويايي فقط قهرماني بود به بهانه بيماري كرونا تصميم عجولانه فدراسيون باعث شد ، همه ما در هاله اي از غم و ناراحتي به تنها دلخوشي شهر خسته گرگان زانوي غم بگيريم.

٤- اما بايد احساسي فكر نكرد بايد از ديد تجربه به موضوع نگاه كنيم بايد به مديران و مسئولان انگيزه بيشتري بدهيم تا بسرعت ضمن تسويه حساب با تيم فصل قبل ، يك تيم انتقامي را راهي فصل جديد كنند تا شايد در فصل اينده ارزوي ديرينه و به حق مردم شريف منطقه تحقق يابد.

٥- از همه عزيزاني كه بدون ريا و منت پيگير موضوع راي بودند صميمانه تشكر ميكنم و اين همدلي و همراهي را به فال نيك ميگيريم و اميدواريم بسكتبال گرگان را تنها نگذارند و بيشتر از قبل كنار هواداران حضور داشته باشند.

٦- من و همه شما با گذشت حدود دو ماه از اين راي بي تدبير اقايان ، ديگر اميدي به تغيير نداريم ، چه بهتر كه اتحاد و همدلي خودمون رو بيشتر كنيم و مراقب حاشيه سازان و مخالفان بسكتبال باشيم.

۷-گزارش عملکرد انجمن هواداران برای اتفاقات اخیر و پاسخگویی به برخی دوستان شاید در زمانی دیگر…

جام ندادین بهمون
نفرین عالم بهتون

سرباز هميشگي شما حسين شايان پناه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست