بیک‌لیک‌لی: صلاح نیست دور برگشت فینال بسکتبال برگزار شود/قسمت بود لیگ اینگونه تمام شود

نیکا بیک لیک لی در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره اینکه اعلام شده تیم بانوان شهر گرگان انصراف خود را به صورت شفاهی از فینال پلی‌آف بسکتبال اعلام کرده اظهار داشت: روز شنبه جلسه‌ای را با فدراسیون داشتیم و به خاطر مشکلاتی که هست مربیان توافق کردند شرایط بررسی و نتیجه اعلام شود. فکر می کنم روز سه‌شنبه نتیجه قطعی اعلام و قهرمان معرفی شود.

وی افزود: روز شنبه در همین خصوص صحبت کردیم که اگر بازی کنیم چه شرایطی خواهیم داشت و اگر بازی نکنیم به چه صورت خواهد بود. من با هیات هم صحبت کردم و آنها به من گفتند شفاهاً صحبت‌هایم را مطرح کنم. قرار است امروز باشگاه نظر خود را به صورت کتبی اعلام کند.

سرمربی تیم بسکتبال بانوان شهر گرگان با اشاره به اینکه این تیم خواستار حضور در مرحله برگشت پلی‌آف بود عنوان کرد: ما تمایل داشتیم این بازی انجام شود اما واقعاً شرایط در تهران و گرگان مناسب نیست. حتی نایب رئیس فدراسیون با فدراسیون پزشکی ورزشی هم صحبت کرده، آنها گفته بودند بچه ها باید ۳ روز قرنطینه شوند.

بیک لیک لی یادآور شد: شرایط برگزاری بازی فراهم نیست به همین دلیل خواستیم فدراسیون بررسی مجدد داشته باشد. من به شخصه گفتم شرایط سخت است و دیگر صلاح نیست دور برگشت برگزار شود. ما نظرمان را گفتیم مسئولان گرگان هم منعطف هستند.

وی با تاکید بر اینکه برگزاری بازی برگشت هزینه های زیادی خواهد داشت، گفت: بازی دور برگشت هزینه های زیادی برای ما خواهد داشت. شاید اگر در تهران بودیم می‌توانستیم این موضوع را حل کنیم اما با توجه به اینکه ما در شهر دیگری هستیم شرایط برگزاری بازی فراهم نیست. قسمت این بود که لیگ امسال به این صورت تمام شود.

سرمربی تیم بسکتبال بانوان شهر گرگان درباره اینکه آیا برای سال آینده با این تیم ادامه همکاری خواهد داشت خاطرنشان کرد: اصلا نمی‌دانم لیگ برگزار می‌شود یا خیر اما اگر برگزار شود فدراسیون باید این اطمینان را بدهد که لیگ به پایان می‌رسد. مراحل مسابقات باید مشخص شود، فدراسیون هم پیشنهادات خود را ارائه دهد. تا زمانی که ایده‌ها مشخص نشود نمی‌توان تصمیمی گرفت.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.